Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο
( ex. Anise By Aluma Hotels And Resorts , Athens )
Αθήνα
Φωτογραφίες
Περιγραφή
Περιγραφή
Εικόνες
Χάρτης
Δωμάτια
Ανέσεις
Συχνές ερωτήσεις
Εισαγάγετε τις ημερομηνίες
Έλεγχος διαθεσιμότητας
Εισαγάγετε τις ημερομηνίες
Έλεγχος διαθεσιμότητας
8.8 Έξοχο
1029 σχόλια
Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο
82 Evripidou St, Αθήνα, Ελλάδα
Προβολή χάρτη
Το άνετο Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο 4 αστέρων προσφέρει χώρο για ηλιοθεραπεία και κοινό σαλόνι και απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Ισλαμικής Τέχνης Μπενάκη. Το άνετο ξενοδοχείο έχει εκλεκτή τοποθεσία, 600 μέτρα από το Little Kook, και περιλαμβάνει ελληνικό εστιατόριο.
Οι πελάτες μπορούν να βρουν τον Εθνικό Κήπο περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο, ενώ το Ωδείο Ηρώδου του Αττικού βρίσκεται σε απόσταση 1 χλμ. Οι πελάτες που εκτιμούν την ιστορία και αρχιτεκτονική θα είναι ευχαριστημένοι, καθώς ο Παρθενώνας βρίσκεται σε απόσταση περίπου20 λεπτών με τα πόδια. Επίσης, το Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος βρίσκεται σε απόσταση 6 χλμ., και ο σταθμός του μετρό Θησείου απέχει 550 μέτρα από το Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο. Το κατάλυμα βρίσκεται στην Αθήνα, περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σιδηροδρομικό σταθμό Μοναστηράκι.
Τα 56 δωμάτια διαθέτουν εξοπλισμό σιδερώματος, σίδερο και σιδερώστρα και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και παροχές για δυνατότητα προετοιμασίας γευμάτων, που περιλαμβάνουν παροχές καφέ και τσαγιού.
Μπορείτε να απολαύσετε καθημερινά πρωϊνό σε μπουφέ στις εγκαταστάσεις. Οι πελάτες του Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο μπορούν να φάνε στο εστιατόριο Anise που σερβίρει πιάτα μεσογειακής κουζίνας. Οι επισκέπτες καλούνται στο lounge μπαρ του ξενοδοχείου για να χαλαρώσουν με ένα ποτό.
+ Περισσότερα- Λιγότερα
Βασικές Παροχές
Wi-Fi
24ωρες υπηρεσίες
Πισίνα
Φίτνες/ Γυμναστήριο
Φαγητό/Ποτό
Πρωινό
Κλιματισμός
Κατοικίδια
+ Περισσότερα
Εικόνες
Χάρτης
Τουριστικά αξιοθέατα σε
Αθήνα
Τοπικά αξιοθέατα
Ζάππειο - Εθνικός Κήπος - 1,2 χλμ.
Κνωσός - 3 χλμ.
Alfa theatre - 850 μ.
Θέατρο Γκλόρια - 800 μ.
Μουσείο Ακρόπολης - 1,4 χλμ.
Ρωμαϊκή Αγορά - 750 μ.
Ακρόπολη - 1 χλμ.
Broadway Theater - 2 χλμ.
Benaki Museum Main Building - 1,6 χλμ.
Stoa Vivliou - 650 μ.
Αεροδρόμια
Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος» - 35 χλμ.
Σταθμοί τραίνων
Μοναστηράκι - 500 μ.
Τιμές & Διαθεσιμότητα
Παρακαλώ περιμένετε, ψάχνουμε διαθέσιμα δωμάτια.
Εγκαταστάσεις
Βασικές
Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Wi-Fi
Χρηματοκιβώτιο
24ωρη υποδοχή
Επιτρέπονται κατοικίδια
24ωρη ασφάλεια
Αποθήκευση αποσκευών
Ανελκυστήρας
Ανιχνευτές καπνού
Πυροσβεστήρες
Κάρτα-κλειδί
Γεύματα
Πρωινό στο δωμάτιο
Εστιατόριο
Σνακ μπαρ στην πισίνα
Αναψυχή
Πισίνα στην ταράτσα
Πισίνα κατάδυσης
Εποχική εξωτερική πισίνα
Ομπρέλες θαλάσσης
Ξαπλώστρα
Ηλιόλουστη ταράτσα
Κέντρο γυμναστικής
Υπηρεσίες
Υπηρεσία δωματίου
Υπηρεσίες καθαριότητας
Ποτό καλωσορίσματος
Ανέσεις δωματίου
Κλιματισμός
Θέρμανση
Καθιστικό
Έπιπλα κήπου
Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
Υπηρεσία σιδερώματος
Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
Κουρτίνες
Βασικές Παροχές
Wi-Fi
24ωρες υπηρεσίες
Πισίνα
Φίτνες/ Γυμναστήριο
Φαγητό/Ποτό
Πρωινό
Κλιματισμός
Κατοικίδια
Πολιτικές
Check-in:από 15:00 έως 23:59
Check-out:έως 11:00
Αριθμός αδείας3732106
Συχνές ερωτήσεις
🌇
Πόση απόσταση απέχει το άνετο Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο από το κέντρο της πολης;
Το άνετο Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της Αθήνας.
💵
Ποια είναι η τιμή του δωματίου στο άνετο Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο;
Η τιμή ενός δωματίου στο άνετο Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο ξεκινάει από 135€.
❓
Πώς πληρώνω σε τo Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο;
Σε τo Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο μπορείτε να πληρώσετε με American Express, MasterCard και Visa.
🚪
Θα μπορούσα να διαλέξω το δωμάτιό μου σε ξενοδοχείο;
Οι πελάτες του ξενοδοχείο μπορούν να διαλέξουν τα εξής δωμάτια:
Σουίτα με ένα υπνοδωμάτιο και με κρεβάτι queen-size
Οικογενειακό δωμάτιο με δύο υπνοδωμάτια
Δωμάτιο deluxe με κρεβάτι queen-size
Δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια
❓
Ποιες ανέσεις έχει σε τo Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο;
Οι κύριες ανέσεις σε τo Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο περιλαμβάνουν αποθήκευση αποσκευών και εστιατόριο καθώς και θυρίδα ασφαλείας και 24ωρη ασφάλεια.
❓
Υπάρχει πισίνα στο άνετο Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο;
Ναι, το άνετο Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο διαθέτει εποχική εξωτερική πισίνα.
❓
Μπορώ ν' αφήσω τις βαλίτσες μου στο άνετο Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο πριν εγκατασταθώ ή αφού φύγω από το δωμάτιο;
Ναι, το άνετο Anise Aluma Athens, Tapestry Collection By Hilton Ξενοδοχείο μπορεί να προσφέρει χώρος αποθήκευσης αποσκευών πριν εισέρθετε ή αφού εγκαταλείψετε το δωμάτιο.